KONST / Litografier / Litografisk affisch 13152018
nr 1315 2018
Raoul Dufy
(1877-1953), Frankrike
Litografisk affisch, Museé Galliéra, 1954, bladets mått: 73x50, oramat löst blad. Ej signerad
Kondition: skadad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 23 mars 2020
kl 18:52:37
26/2 20:27:43
23 mar
Raoul Dufy
Läs mer om Raoul Dufy